Közeledik a Karitasz védőszentjének – Árpádházi Szent Erzsébetnek az   ünnepe,   amely   hazánkban egybeesik a
Szegények Világnapjával.
Az Egyházmegyei Karitasz  Központi rendezvénye   2019. november 16-án (szombaton) 10 órakor lesz Vácon a  Székesegyházban. Az Erzsébet napi szentmisét Marton Zsolt püspök atya mutatja be.
Szeretettel hívunk és várunk mindenkit, aki el tud jönni.
Ennek a szentmisének a keretében történik majd a Szent Erzsébet Díjak kiosztása is.
Erre a megtisztelő elismerésre várjuk a karitászcsoportoktól a javaslatokat, hogy kik azok a sok áldozatot vállaló Karitasz
önkéntesek, akik a Váci Egyházmegye területén évek óta kiemelkedően végzik munkájukat. A Fenti időpontban 3 önkéntesnek adunk át díjat a beküldött javaslatokból választva. Aki Szeretne valakit jelölni a Szent Erzsébet díjra kérjük, hogy  a mellékelt javaslati lapot kitöltve küldje vissza  a  caritas@vaciegyhazmegye.hu  e-mail címre,   legkésőbb 2019. november 1-ig.

A Szent Erzsébet napi ünneppel kapcsolatosan a későbbiekben küldünk még információkat.
Várjuk a javaslatokat!

Üdvözlettel:
a Váci Egyházmegyei Karitasz munkatársai
_______________________________________________

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.