• Hétfő: Szent Balázs napja Balázsolás a reggeli szentmisén. 09:30 Baba-mama Klub; 17:30 Csendes Szentségimádás; 18:30 Bibliakör 
  •  Kedd:.16:30 Mária Légió, 18:30 Igekör.  
  • Csütörtök: 16:30 szentségimádás a Jézus Szíve Kápolnában.  
  • Péntek: Elsőpéntek.;15:15 órától gyermekfoglalkozások, 16:30 elsőáldozási és bérmálkozási felkészítő; 19:00 Ifjúsági hittan. 
  • Szombat: 16:00 órától Egyházközségi farsang a Művelődési Házban, még lehet hozni zsákbamacska felajánlásokat. 
  • Vasárnap: 9:30-as szentmisén Balázs-áldás és a házaspárok megáldása lesz, illetve lehetőség lesz az egyházi hozzájárulás befizetésére. 

február 5-én (szerdán) 18:30-kor a plébánia nagytermében Dr. Legeza László egyetemi tanár tart előadásRágalmak és valóság címmel a nem rég megjelent könyvéhez kapcsolódóan. A könyv az Egyház életében előforduló kulturális eseményeket boncolgatja és megvásárolható a helyszínen. Az esten Török László előadóművész (Misztrál együttes) zenél. 

február 11-én (kedden) az esti szentmisén lesz a betegek szentségének kiszolgáltatása. Február 10-én (hétfőn) 15:00-18:00 óráig lelki felkészülés és gyóntatás lesz. Jelentkezni lehet a plébánián. 

február 18-án (kedden) 19:00 órától a Házasság Hete keretében vendégeink lesznek a Vigadóban a Hét főszereplői és a Family magazin stábja. Az alkalomra házasságtól függetlenül mindenkit szeretettel hívunk, mely ökomenikus alkalom is lesz, csatlakoztak a monori felekezetek. Előtte szentmise lesz. 

Lehet jelentkezni a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra (2020.09.13.-20.-ig). Bővebb információért keressék a kongresszus honlapját, vagy a plébánia irodáját! Szállásadónak lehet jelentkezni a honlapon. 

Megjelent a februári Magvetés, vigyünk belőle családonként!