Advent 3. vasárnapja

Ma (dec.15.) 16:00 órától lesz a 3. Adventi gyertyagyújtás a Szent István téren. Hívjuk a kedves testvéreket!
 Hétfő: 18:00 Mustármag közösség
 Kedd:.16:30 Mária Légió
 Csütörtök: 16:30 szentségimádás a telepi templomban.
 Péntek:.15:15 órától gyermekfoglalkozások, 16:30 elsőáldozási és bérmálkozási felkészítő; 19:00 Ifjúsági hittan.
 Szombat: Adventi koncert lesz Vasadon 17:00 órától Megyesi Schwartz Lúcia és barátainak előadásában.
Mindenkit várnak szeretettel!

Vasárnap: 4. Adventi gyertyagyújtás a Szent István téren 16:00 órakor, illetve élő Betlehem lesz a katolikus közösség
előadásában.
Várjuk a kedves hívek jelentkezését a szeretetvendégség szolgálatára.

-Kerengő tárlat nyílt a plébánián. Monostory Viktória ikonfestő kiállítása megtekinthető a plébánia kerengőjében advent idején. Hívjuk szeretettel a kedves testvéreket!

-A Karitász tartós élelmiszereket gyűjt karácsonyra a rászorulóknak. A felajánlásokat leadhatják a plébánián irodaidőben.

-Szeretetvendégség keretében ingyenes melegétel osztás lesz december 23-án 12:30-tól az AMI BURGER felajánlásával az étterem előtti téren (Móricz Zs. u. 5.; a régi malomnál, a sorompós vasúti átjáró melletti parkolóban). Szeretettel várnak minden rászorulót egy tál babgulyásra. Aki el szeretné vinni az ebédet, hozzon ételhordó alkalmatosságot!

-A Nagyboldogasszony Díj jelöléseket a december 24-i éjféli miséig van lehetőség leadni Huszthy Tamásnál.

-december 25-én 12:30-tól szegények ebédje lesz a Cserkészházban. Szívesen fogadunk süteményt, üdítőt erre az
alkalomra!

SZENTMISÉK Advent 3. vasárnap

1. december 15. vasárnap