Hétfőn a Haladó katekumenek alkalma elmarad!

• Hétfő: 18:00 Mustármag közösség;
  • Kedd:  Árpád-házi Szt. Erzsébet ünnepe. Az esti szentmise után Mária légió, 19:00 Szent Erzsébet csoport.
  • Csütörtök: „A Boldogságos Szűz Mária bemutatása a templomban” emléknapja. 16:30 szentségimádás a telepi templomban.
  • Péntek: Szt. Cecília szűz és vértanú emléknapja. Délután gyermek-foglalkozások, 16.30: Bérmálkozási – és elsőáldozási felkészítő. 17:00 órától szülői értekezlet lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek. 19.00: Ifjúsági hittan.
  • Vasárnap: A szentmise után a Karitász Szent Erzsébet kenyeret oszt.

Fenyőfa adományt szívesen fogadunk a templom karácsonyi díszítéséhez. Aki ebben segíteni tud, kérjük, jelezze a plébánia irodájában!

-A Karitász tartós élelmiszereket gyűjt karácsonyra a rászorulóknak. A felajánlásokat leadhatják a plébánián irodaidőben.

-Csoportok jelentkezését várjuk a roráte misék utáni agapé elkészítéséhez hétfői és keddi napokra!

-A San’t Egidio közösség imádságra hívja a templom hívő közösségét a békéért november 28-án 19:30-tól.

-November 22-én (pénteken) 19:00 órától a Vigadóban Kruchio László kiállításának megnyitója lesz, Angyali Üdvözlet címmel. Mindenkit szeretettel vár Laci! Az esti mise után közösen megnézzük.

Nemzetközi Szentségimádás lesz november 23-án (szombaton), Krisztus Király előestéjén az esti szentmise után.

-Már lehet jelentkezni a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra (2020.09.13.-20.-ig). Bővebb információért keressék a kongresszus honlapját!

-A telepi református testvérek szeretettel hívnak minket is advent előtti hitmélyítő hetükre. A részletes programtervet a nagytemplom üvegajtajára kifüggesztve olvashatják!

-Megvásárolható Ferenc pápa: Örüljetek és ujjongjatok című könyve 1100.- Ft-ért, Tóth Juditnál, vagy a plébánia irodájában.

-Még vannak szabad helyek november hónapban miseszándék felvételére. Mondassunk szeretteinkért szentmisét!