November 4. Nemzeti Gyásznap. A vasárnap esti igeliturgia után gyertyagyújtás lesz Turner atya emléktáblájánál a templom előterében, illetve az ’56-os emlékműnél és Magócsi István emléktáblájánál.

• Hétfő: Borromeo Szent Károly püspök emléknapja. 18:00 Mustármag közösség, 18:30 Haladó Katekumenek.
  • Kedd:  Szent Imre herceg ünnepe. Az esti szentmise után Mária légió, 19:00 Szt. Erzsébet csoport.
  • Csütörtök: 16:30 szentségimádás a telepi templomban.
  • Péntek: Délelőtt 9:00 órától beteglátogatás. Délután gyermek-foglalkozások, 16.30: Bérmálkozási – és elsőáldozási felkészítő. 19.00: Ifjúsági hittan.

Köszönetet mondunk Szőnyi Attilának a katolikus temetőben lévő katonasírok és Turner atya sírjának rendbetételéért.

• Fenyőfa adományt szívesen fogadunk a templom karácsonyi díszítéséhez. Aki ebben segíteni tud, kérjük, jelezze a plébánia irodájában!
  • Megjelent a novemberi Életige, vigyünk belőle családonként!
  • Megjelent a jövő évi Katolikus Kalendárium, megvásárolható 500 Ft-ért Tóth Juditnál, vagy a plébánia irodájában irodaidőben.
  • Hitéleti felmérést végzünk, amely megtalálható plébániánk honlapján. Kérjük a kedves testvéreket, hogy töltsék ki!

SZENTMISÉK

2019. november 03. vasárnap