Missziók Vasárnapja

• Az ország minden templomában ma a Missziók javára gyűjtünk.
  • Vándorbölcső ünnepélyes átadása az áldoztatás után. (Az átvevő: Koleffné Sebán Gyöngyvér)
  • Hétfő: 18:00 Mustármag közösség, 18:30 Haladó katekumenek.
  • Kedd:  Az esti szentmise után Mária légió, 19:00 Szent Erzsébet csoport.
  • Szerda: Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja.
  • Csütörtök: 16:30 szentségimádás a telepi templomban. 17:00 órától Kóka Rozália meseestje kezdődik felnőtteknek a Cserkészházban.
  • Péntek: Szent Mór püspök emléknapja. Délután gyermek-foglalkozások, 16.30: Bérmálkozási felkészítő és elsőáldozási felkészítő. 19.00: Ifjúsági hittan.
  • Szombat: 16:00 órától filmvetítés lesz a plébánián, mindenkit várunk szeretettel! (A vetítendő film címe: Tűzbiztos szerelem)
  • Október hónapban kedden, pénteken és szombaton az esti szentmisék előtt fél órával Rózsafüzér imádságra várjuk a kedves testvéreket, családokat és csoportokat. A templom üvegajtójára kifüggesztett táblázaton lehet jelentkezni az imádságok vezetésére.

A felsorolt programok részleteiről tájékozódhatnak

• Facebook oldalon: facebook.com/monorplebania
  • Egyházközségünk októberi hírleveléből, a Magvetésből.

SZENTMISÉK

2019. október 20. vasárnap

• 08:00 Telepi kápolna: + Julianna és + dédszülők; + Julianna és + nagyszülők
  • 09:30 Templom: + szülőkért: + Terézért és + Ádámért és + Nagyszülőkért