Évközi 6. Vasárnap 

 • Hétfő: 9:30 Baba-Mama Kör; 17:30 Csendes Szentségimádás; 19:00 Bibliaóra 
 • Kedd:.16:30 Mária Légió, 18:30 Igekör; 
  19:00 órától Csapatjáték szerelemmel a Vigadóban, ahol a Házasság Hete keretében vendégeink lesznek a Hét nagykövetei és a Family magazin stábja. Az alkalomra házasságtól függetlenül mindenkit szeretettel hívunk, mely ökomenikus alkalom is lesz, csatlakoztak a monori felekezetek. Az előtte levő szentmisét a házaspárokért ajánljuk. 
 • Csütörtök: 16:30 szentségimádás a Jézus Szíve Kápolnában.  
 • Péntek: 15:15 órától gyermekfoglalkozások, 16:30 elsőáldozási és bérmálkozási felkészítő; 19:00 Ifjúsági hittan. 
 • Szombat: 15:00 órától Filmklub lesz a plébánia dísztermében. A vetített film címe: Imával nyert csaták.    16:00 órától Albertirsán az Albertirsai Baptista Imaházban Lepramissziós képes előadást tart Riskóné Fazekas Márta, a Magyarországi Lepramisszió igazgatója. Minden érdeklődőt szeretettel várnak! 
 • Vasárnap: 10:30 Tapasztalatcsere a Házasság Hete programok élményeiről, 12:30 a Sant’ Egidio Közösség ebédre hívja barátait. Szívesen fogadnak süteményt, üdítőt, segítséget! 

február 26. Hamvazószerda, szigorú böjti nap, kezdődik a Nagyböjti idő. 18:00 kor lesz a szentmise. 

február 28. (péntek) a szentmisét Marton Zsolt püspök atya celebrálja. 
19:00 Keresztinspirációk -Kruchió László nagyböjti installációja a plébánia kerengőjében. Megnyitja Marton Zsolt váci megyéspüspök, közreműködik Megyesi Schwartz Lúcia operaénekes. 

Egyházközségünkben egyre nagyobb az igény a fiatalok és az idősebbek részéről is, hogy részt vegyenek közösségi alkalmakon. Sokan közülük a templomunktól messze laknak, ezért több fiatallal együttműködve célul tűztük ki egy kisbusz vásárlását, amellyel sok segítséget tudnánk nyújtani azoknak, akik nehezen vagy egyáltalán nem tudnak eljutni a szentmisére, közösségi alkalmakra. A nyári táborok lebonyolításában is nagy hasznát vennénk.  

Kérjük a hívek nagylelkű támogatását a kisbusz megvásárlásához! Adományok befizetéséről részletes információ a kihelyezett hirdetményekben, a plébánia honlapján és a Facebook oldalon. 

SZENTMISÉK  
2020. február 16. vasárnap 

 • 08:00 Jézus Szíve Kápolna: igeliturgia 
 • 09:30 Templom: Beteg szülők gyógyulásáért 
 • 11:00 Monorierdő:  
 • 16:00 Vasad:  
 • 18:00 Templom: igeliturgia 

TEMPLOM 

 • Hétfő: 07:00    
 • Kedd: 18:00 Házaspárokért 
 • Szerda: 07:00 Szt. József tiszteletére 
 • Csütörtök: 07:00    igeliturgia 
 • Péntek: 18.00  
 • Szombat: 18:00