1. Kérem a Testvéreket, hogy a szentmise utáni körmeneten hitünk örömének megvallásaként vegyünk részt a templomkertben. 
  2. Kedden 19:00 Igekör a plébánián.
  3. Június 11-én, pénteken Jézus Szíve főünnepe, a telepi kápolnánk búcsúja. Ünnepi szentmise 18:00 kezdődik! Mészáros Csaba Monorról elszármazott atya lesz a vendégünk, aki a búcsúi szentmisén ezüstmisés áldását adja. Ezen a napon este templomunkban nem lesz szentmise.
  4. Június 12-én, szombaton este templomunkban igeliturgia lesz.
  5. Június 20-án hálát adunk a tanévért a Te Deum éneklésével. A szentmise keretében elsőáldozás lesz. Gyermekek és szülők gyóntatása június 18-án, pénteken 16:00-tól a templomban.
  6. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus zárómiséjére, – melyet Ferenc pápa mutat majd be, – plébánia szervezéssel csoportot indítunk. Mivel a szervezők több adatot kérnek és online kell jelentkezni a jövő héten a plébánia honlapján és a jövő heti hirdetésben bővebben tájékoztatunk. A védettséget igazolni kell, aki szeretne részt venni a szentmisén és még nem lett beoltva van idő a cselekvésre, illetve előtte teszttel kell igazolni az egészségi állapotot. A jelentkezés másra nem ruházható át, ha valaki nem tud részt venni a pápai szentmisén. 

SZENTMISÉK TEMPLOMAINKBAN 

ÉVKÖZI 10. VASÁRNAP – 2021. JÚNIUS 6. – ÚRNAPJA 

HOL? MIKOR? SZÁNDÉK 
SZOMBAT  
NBT 18:00 (Urr) 
VASÁRNAP  
JSZK 08:00  (Urr) 
NBT 09:30 (Urr) + Hadák István és + Zlinszki Sándor 
MSZJ 11:00 (Hován) 
CFK 17:00 (Hován) 
NBT 18:00 (Heckenast) 

NAGYBOLDOGASSZONY TEMPLOM 

HÉTFŐ 07:00 Igeliturgia: Hován László 
KEDD 18:00 + Dr. Lányiné Teleki Réka 
SZERDA 07:00 + József és + Mária szülőkért 
CSÜTÖRTÖK 07:00 Igeliturgia: Hován László 
PÉNTEK18:00 Búcsú a Jézus Szíve -kápolnában! (Nagytemplomban nem lesz szentmise!)