Megjelent és megvásárolható Monoron is az Isten szava minden napra idei kiadása A Magyar Kurír kiadásában jelent meg az Új Ember Kiadványok sorozatban az Isten szava minden napra 2022. A könyvben – amely húsz éve minden évben megjelenik – Vincenzo Paglia érsek, a Pápai Életvédő Akadémia elnöke, a II. János Pál Pápai Intézet nagykancellárja, a Sant’Egidio közösség spirituális felelőse írt elmélkedéseket a Szentírás olvasmányaihoz az év minden napjára. A kötet a liturgikus évet követi, első napja november 28-a, advent első vasárnapja. „A kornak, amelyben élünk, szüksége van a közbenjáró imádságra. Arra kaptunk meghívást, hogy a közöny globalizációját a közbenjárás globalizációjával váltsuk fel. A hívők közös imádsága megmenti a világot a gonosztól. Az imádság mindenkit képes felemelni, Isten jelenlétébe átemelve megváltani” – írja a könyv előszava az imádságra buzdítva. A 3990 forintos áron megjelent kötet kedvezményesen, 3500 forintért megvásárolható Thullner Zsuzsától (thullnerzsuzsa@gmail.com) vagy a plébánián.