OKTÓBERI LITURGIKUS REND ÉS PROGRAMOK

01. kedd – Lisieux-i Szent Teréz emléknapja

  • 16:00 plébánosi fogadóóra, plébánia
  • 17:30 francia gyermek rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 18:30 Mária Légió imádsága
  • 18:30 Igekör

02. szerda – Szent Őrangyalok napja

  • 07:00 szentmise, templom
  • 15:15 gyermekhittan, Monorierdő
  • 18:00 felnőtt hittan, Monorierdő

03. csütörtök

  • 07:00 szentmise
  • 16:30 szentségimádás, telepi templom

04. Elsőpéntek – havi bűnbánati nap – Assisi Szent Ferenc emléknapja

  • 09:00-tól beteglátogatások
  • 15:00 gyóntatás, szentmise – Monorierdő
  • 15:15 gyermekfoglalkozás, hittan, Monor
  • 16:30 elsőáldozási és bérmálkozási felkészítő
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 18:30 szentségimádás és közben gyóntatás
  • 19:00 ifjúsági hittan, Cserkészház

05. szombat

  • 11:00 keresztelő
  • 15:00-tól Krumplinudli családos program
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 előesti szentmise
  • 19:00 egyháztanács gyűlés

06. ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP – Terménybetakarítási hálaadás

  • 08:00 szentmise, Urr Zsolt , telep
  • 09:30 szentmise, Urr Zsolt, templom
  • 11:00 szentmise, Urr Zsolt, Monorierdő
  • 17:00 igeliturgia, Hován László, Vasad
  • 18:00 igeliturgia, Török László, templom

07. hétfő – Rózsafüzér királynője, emléknap

  • 07:00 szentmise
  • 18:00 Mustármag közösség, templom
  • 19:00 haladó katekumen csoport, plébánia

08. kedd – Magyarok Nagyasszonya, főünnep

  • 16:00 plébánosi fogadóóra, plébánia
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 ünnepi szentmise
  • 18:30 Mária Légiós imádság, templom
  • 18:30 Szent Erzsébet csoport, plébánia

09. szerda

  • 07:00 szentmise
  • 16:00 gyermekfoglalkozás, hittan, Monorierdő
  • 18:00 felnőtt hittan, Monorierdő

10. csütörtök

  • 07:00 szentmise
  • 16:30 szentségimádás, telepi templom

11. péntek

  • 15:15 gyermekfoglalkozás, hittan, Cserkészház
  • 16:30 elsőáldozás, bérmálkozás felkészítő, Monor
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 19:00 ifjúsági hittan, Cserkészház

12. szombat

  • 05:30-19:30 egyházközségi zarándoklat Máriapócsra
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 igeliturgia, Huszthy Tamás

13. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

  • 08:00 igeliturgia, Huszthy Tamás, telep
  • 09:30 szentmise, Urr Zsolt , templom
  • 11:00 igeliturgia, Kazi Szabolcs, Monorierdő
  • 17:00 szentmise, Urr Zsolt, Vasad
  • 18:00 szentmise, Urr Zsolt, templom

14. hétfő

  • 07:00 szentmise
  • 09:30 Baba-Mama klub
  • 10:00 Előadás: Kapcsolodó nevelés, Munkácsi Petra előadó
  • 17:30 szentségimádás, templom
  • 18:30 Bibliakör, plébánia

15. kedd – Avilai Szent Teréz, emléknap

  • 16:00 plébánosi fogadóóra, plébánia
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 18:30 Mária Légiós imádság, templom
  • 18:30 Igekör, plébánia

16. szerda – Alacoque Szent Margit, emléknap

  • 07:00 szentmise
  • 16:00 gyermekfoglalkozás, hittan, Monorierdő
  • 18:00 felnőtt hittan, Monorierdő

17. csütörtök – Antióchiai Szent Ignác, emléknap

  • 07:00 szentmise
  • 16:30 szentségimádás, telepi templom

18. péntek – Szent Lukács evangélista, ünnep

  • 15:15 gyermekfoglalkozás, hittan, Cserkészház
  • 16:30 elsőáldozás, bérmálkozás felkészítő, plébánia
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 19:00 ifjúsági hittan, Cserkészház

19. szombat

  • 06:00-20:00 ifjúsági zarándoklat Márianosztrára
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 igeliturgia, Gajdos László

20. ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP

Ma a missziók javára országos gyűjtés van minden templomban!

  • 08:00 szentmise, Urr Zsolt, telep
  • 09:30 szentmise, Urr Zsolt, templom
  • 11:00 szentmise, Urr Zsolt, Monorierdő
  • 17:00 igeliturgia, Hován László, Vasad
  • 18:00 igeliturgia, Török László, templom

21. hétfő

  • 07:00 szentmise
  • 17:30 szentségimádás, templom
  • 19:00 Haladó katekumen csoport, plébánia

22. kedd

  • 16:00 plébánosi fogadóóra, plébánia
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 18:30 Mária Légiós imádság, templom
  • 18:30 Szent Erzsébet csoport, plébánia

23. szerda – NEMZETI ÜNNEP, Kapisztrán Szent János, emléknap

  • 07:00 szentmise
  • 09:00 Koszorúzás, Monorierdő

24. csütörtök

  • 07:00 szentmise
  • 16:30 szentségimádás, telepi templom

25. péntek – Szent Mór, emléknap

  • 15:15 gyermekfoglalkozás, hittan, Cserkészház
  • 16:30 elsőáldozás, bérmálkozás felkészítő, Monor
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 19:00 ifjúsági hittan, Cserkészház

26. szombat

  • 09:00-18:00 katekéta továbbképzés, Vác
  • 15:00 esküvő ceremónia, templom
  • 16:00 filmklub: Tűzbiztos házasság c. film, plébánia, díszterem
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise

27. ÉVKÖZI 30. VASÁRNAP

  • 08:00 igeliturgia, Gajdos László, telep
  • 09:30 szentmise, Urr Zsolt, templom
  • 11:00 igeliturgia, Török László, Monorierdő
  • 12:00 Szegények ebédje, Sant’Egidio, Cserkészház
  • 17:00 szentmise, Urr Zsolt, Vasad
  • 18:00 igeliturgia, Fazakas Zsolt, templom

28. hétfő

  • 07:00 szentmise
  • 09:30 Baba-Mama klub
  • 17:30 szentségimádás
  • 18:30 Bibliakör, plébánia

29. kedd

  • 16:00 plébánosi fogadóóra, plébánia
  • 17:30 rózsafüzér
  • 18:00 szentmise
  • 18:30 Mária Légiós imádság, templom
  • 18:30 Igekör, plébánia

30. szerda

  • 07:00 szentmise
  • 16:00 gyermekfoglalkozás, hittan, Monorierdő
  • 18:00 bibliaóra, Monorierdő

31. csütörtök

  • 07:00 szentmise
  • 16:30 szentségimádás, telepi templom
  • 18:00 Halottainkért előesti szentmise, Monorierdő

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.