1. Ferenc pápa felhívására, ma imádkozzunk a világ számtalan helyén élő és éhező tömegeiért, hogy életük fenntartása biztosítva legyen. 
  1. Köszönöm a Huszthy házaspárnak a Házasság Hete szervezését. Köszönöm az imalánc szervezőinek a szálak összefogását. Minden házaspárnak, aki valamilyen szinten részt vett a heti imádságokban, beszélgetésekben, futásban. 
  1. Február 17-én, szerdán Hamvazószerda, szigorú böjt! Szentmisék 07:00 és 18:00-kor lesznek. Szentmisében hamvazkodással. 
  1. Idei nagyböjtünk témája a Ferenc pápa által ez évre meghirdetett Szent József évhez kapcsolódik. A nagyböjt hétköznapokon, amikor csak lehet hozzá kapcsolódó gondolatok lesznek a hétköznapi szentmisékben. Szent Józsefet március 19-én, pénteken fogjuk templomunkban ünnepelni. 
  1. Templomunkban minden pénteken 17:30-tól lesz keresztút, alatta gyóntatás. A Jézus Szíve kápolnában minden pénteken 15:00 Huszthy Tamás vezetésével, Monorierdőn Heckenast Kornéllal egyeztetett időpontban, Vasadon Hován Lászlóval egyeztetett időpontban lesz keresztút. 
  1. Nagyböjt 2. vasárnapján a katolikus iskolák javára lesz országos gyűjtés! 
  1. Nagyboldogasszonyban húsvéti számába szeretettel várunk írásokat, képeket, visszaemlékezéseket. Március 7-ig elektronikus formátumban!

SZENTMISÉK TEMPLOMAINKBAN 

Évközi 6. vasárnap – 2021. február 14 

HOL? MIKOR? SZÁNDÉK 
SZOMBAT  
NBT (Urr) 18:00  
VASÁRNAP  
JSZK (Urr) 08:00 + Gyula és + Mihály 
NBT (Urr) 09:30 + Zsófia Sztaniszlaw 
MSZJ (Heckenast) 11:00  
CFK (Urr) 17:00  
NBT (Gajdos) 18:00  

NAGYBOLDOGASSZONY TEMPLOM 

HÉTFŐ 07:00 + Vígh Györgyné (Julianna) 
KEDD 18:00  
HAMVAZÓSZERDA 
szigorú böjt
07:00
18:00 
csendes:
orgonás: 
CSÜTÖRTÖK 07:00 igeliturgia: Fazakas Zsolt, diakónus 
PÉNTEK 18:00 + Rafael György