• A héten a monori gyermekeknek volt napközis tábor a plébánián. Köszönöm Ildikó, Oti és Zsolt hitoktatóinknak az örömteli szolgálatát. Köszönöm azoknak a fiataloknak is, akik csoportvezetést vállaltak vagy segítettek a tábor háttérszolgálatában. 
  • Július 6-án Lakitelken a Nemzeti Művelődési Intézet székház bemutató napot tart, színházi előadással és ebéddel egybekötve. Részvételi díj 500Ft. Indulás 7:30 órakor Monorról a Penny parkolóból, érkezés kora délután. Jelentkezni lehet a plébánián személyesen, telefonon vagy az iroda@monorplebania.hu címen. Védettséget igazoló okmány bemutatása kötelező! 
  • Kedden 09:30 Baba-Mama klub
  • Kedden a 18:00-ás szentmisében a havi élet igéjét dolgozzuk fel. 
  • Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus zárómiséjére, – melyet Ferenc pápa mutat majd be, – plébánia szervezéssel csoportot indítunk. A regisztrációt mindenki egyénileg tudja a NEK honlapján elvégezni. A csoportkód a Magvetésben és a honlapon megtalálható. 
  • Szent Charbel, a “Közel-Keleti Pió atya” emléknapján szolgáltatjuk ki közösségben a betegek kenetét. Részletek a Magvetésben. 
  • Ma a világ minden templomában Péter filléreket gyűjtenek a Szentatya karitatív szolgálatára. 
  • Hétfőn indul a Felsőtárkányi tábor.  
  • A héten reggelenként igeliturgia lesz, kedden és pénteken este szentmise. 
  • Elkészült a Karitász új helye a régi Erzsébet házban. 
  • Elkészült a plébánián a játszótér, melyet már ki is próbálhattak a gyerekek a heti napközis táborban. Köszönjük a nagylelkű támogatást a kedves Testvéreknek, a monori Önkormányzatnak és a Turner Ferenc Alapítványnak. 
HOL? MIKOR? SZÁNDÉK 
SZOMBAT  
NBT – igeliturgia 18:00 (Hován) 
VASÁRNAP  
JSZK 08:00  (Urr) 
NBT 09:30 (Urr)  
MSZJ 11:00 (Fazakas)  
CFK 17:00 (Hován)  
NBT 18:00 (Huszthy)  
NAGYBOLDOGASSZONY TEMPLOM 
HÉTFŐ 07:00 Igeliturgia: Hován 
KEDD 18:00 Szentmise: Urr – Papi hivatásokért 
SZERDA 07:00 Igeliturgia: Hován 
CSÜTÖRTÖK 07:00 Igeliturgia: Hován 
PÉNTEK  18:00 Szentmise: Urr – Szentlélek tiszteletére