1. Áldott pünkösdöt kívánok minden testvéremnek: imádságban és a Szentlélek ünneplésében! A mai ünneppel véget ér a húsvéti időszaka. Ma közvetítettünk utoljára vasárnap szentmisét, a következőben alkalmilag, – pl. búcsú, – élőben fogjuk az interneten követhetővé tenni közöségünk liturgikus életét a monorita.com oldalon. 
  1. Köszönöm a fiataloknak, hogy eljöttek a pünkösdi virrasztásra a vasadi Boldog Charles de Foucauld kápolnába. 
  1. Pünkösd hétfőn 09:30 szentmise templomunkban. Ferenc pápa kérésére ezen a napon a Boldogságos Szűz Máriáról, mint az Egyház anyjáról emlékezünk meg! 
  1. Kedden este és szerda reggel igeliturgia, csütörtök szentmise lesz. 
  1. Vasárnap Szentháromság ünnepe lesz.  
  1. Június 5-én, egy órás világméretű szentségimádásra hívnak bennünket a Nemzeti Eucharisztikus Kongresszus szervezői. Templomunk is csatlakozik ehhez, bővebben a jövő heti hirdetésben! 
  1. Június 6-án vasárnap Úrnapja. Körmenet a templomkertben lesz megtartva, mint tavaly is volt. 
  1. Az idei évben Magyarország Kormánya és Monor Város Önkormányzata támogatásával befejeződik a Nagyboldogasszony templom falainak színezése és lábazati kőburkolat cseréje. Ezzel kívülről majdnem teljes egészében megújul Monor egyik ékköve. 

CSAK A JÉZUS SZÍVE KÁPOLNÁBAN: 

Kedves Testvérek! A búcsúra elkészülnek a földmunkák és a mosdó. Szeretnénk gyűjtést tartani a következő időben itt a kápolnában a környezetünk állagmegóvására. A gyűjtés időpontjáról tájékoztatni fogjuk a testvéreket. Aki nagyobb összeggel hozzá szeretne járulni az már a plébánia irodában a kápolna javára megteheti. 

Oldaltörés 

SZENTMISÉK TEMPLOMAINKBAN 

PÜNKÖSD – 2021. május 23. 

HOL? MIKOR? SZÁNDÉK 
SZOMBAT   
NBT 18:00 (Urr) 
VASÁRNAP   
JSZK 08:00  (Urr)  
NBT 09:30 (Urr)   Hálából 
MSZJ 11:00 (Urr) 
CFK 17:00 (Fazakas) 
NBT 18:00 (Huszthy) 

NAGYBOLDOGASSZONY TEMPLOM 

HÉTFŐ 09:30 Gyerekekért, Hálából 41. Házassági évforduló alkalmából 
KEDD 18:00 Igeliturgia: Fazakas  
SZERDA 07:00 Igeliturgia: Hován 
CSÜTÖRTÖK 07:00 szentmise 
PÉNTEK 18:00 + Dr. Kazay Lászlóné (Sarolta)