1. Ma a szentmisén templomunkban a Budapesti Kórusiskola a szentmisét énekkel kíséri. Fogadjuk szeretettel! 
  2. Ne felejtsük el, hogy templomunk búcsúja augusztus 14-én, jövő vasárnap lesz! Ezen a napon 08:00 a Jézus Szíve-kápolnában igeliturgia lesz. 09:30 templomunkban lesz búcsúi szentmise, melyet Mezei András keszthelyi Kis Szent Teréz-bazilika plébánosa mutat be. Utána agapé és kisebb forgatag lesz templomunk körül. Monorierdőn, Vasadon, és este templomunkban nem lesz más liturgia. Mindenkit szeretettel várunk a búcsúi szentmisére. Hívjuk meg szeretetteinket, szomszédainkat, elszármazott monoriakat erre az alkalomra! 
  3. Augusztus 20-án szombaton Szent István napi ünnepi szentmise és kenyérmegáldás a Jézus Szíve-kápolnában utána szokott módon bográcsozás. Szeretettel hívunk korosztálytól függetlenül minden testvérünket. 

SZENTMISÉK TEMPLOMAINKBAN 

“C” – ÉVKÖZI 19. VASÁRNAP 

HOL? MIKOR SZÁNDÉK 
AUGUSZTUS 06. SZOMBAT 
NBT  18:00 (Gajdos)   
AUGUSZTUS 07. VASÁRNAP 
JSZK 08:00 (Urr) + Ali István – Betegek kenetének kiszolgáltatása
NBT  09:30 (Urr) Mennyei Atya dicsőségére  + Dr. Krajcz Rajmundné (Edit) 
MSZJ 11:00 (Urr)  
CFK 17:00 (Urr)  
NBT 18:00 (Huszthy)  

NAGYBOLDOGASSZONY TEMPLOM 

HÉTFŐ 07:00 (Urr) + Bekker Zoltán 
KEDD 18:00 (Urr) + Bekker Zoltán 
SZERDA 18:00 (Urr) + Bekker Zoltán 
CSÜTÖRTÖK 07:00 (Akolitus) 
PÉNTEK  18:00 (Urr) Hálából 50. születésnap alkalmából