1. Ezen a hétvégén országos gyűjtés tartunk a katolikus iskolák javára. 
  1. Ma a San’Egidio közösség ebédet oszt monori szegény barátainak. Köszönetet szeretnék mondani a Tanya Csárda tulajdonosának a finom ebédtámogatásáért! Ha valaki tud segíteni, mise után Thullner Zsuzsánál megteheti. 
  1. Március 1-én kedden a szentmise után Igekör
  1. Március 2-án, kezdődik nagyböjt. Ez az időszak a katolikusok számára a böjt és bűnbánat időszaka. Hamvazószerda szigorú böjti nap, 18:00 templomunkban szentmise és hamvazkodás. 
  1. Nagyböjt első négy pénteke nagyböjti lelkigyakorlatos alkalmak lesznek. Első alkalommal Tömördi Viktor ferences teológus lesz a vendégünk. 17:15-től gyóntat. 17:30-tól keresztút, majd szentmise a vendég atyával. Elsőpéntek lévén utána szentségimádás a templomban. 
  1. Megjelent a Magvetés nagyböjti száma. Itt minden plébániai alkalmat megtalálunk. Vendégink felsorolását, gyónási lehetőségek időpontjait és minden olyan programot, ami lelki előkészületünket segíti a következő hetekben. 
  1. Minden információ megtalálható a monorplebania.hu oldalon és folyamatosan jelezzük a facebook oldalunkon is! 

SZENTMISÉK TEMPLOMAINKBAN 

“C” – ÉVKÖZI 8. VASÁRNAP 

HOL? MIKOR? SZÁNDÉK 
SZOMBAT – FEBRUÁR 26.   
NBT – Igeliturgia 18:00 (Gajdos)  
VASÁRNAP – FEBRUÁR 27.  
JSZK 08:00  (Urr)  
NBT 09:30 (Urr) + Kőszegi Péter           Minden beteg gyermekért  
MSZJ 11:00 (Gajdos)  
CFK 16:00 (Fazakas )  
NBT 18:00 (Huszthy)  

NAGYBOLDOGASSZONY TEMPLOM 

HÉTFŐ  07:00 (Urr) + Ferenc 
KEDD 18:00 (Urr)  
HAMVAZÓSZERDA 18:00 (Urr)  
CSÜTÖRTÖK 07:00 (Hován)  
PÉNTEK 17:15 17:30 18:00 Vendég gyóntat Keresztút (Tömördi) Kispapunkért