Ismét van lehetőség Szolnok-Szandaszőlősön levendula szedésre. Az első turnusban sikerült elegendő segítő kezet kapnunk, de az alábbi időpontokra még szükségünk lenne segítségre a levendula begyűjtéséhez.  

Pontos helyszín:  5008 Szolnok-Szandaszőlős, Krúdy Gyula u. 95.

A betakarítás időpontjai: 2021. július 20-21; július 26-27.

A levendula aratása irányítottan történik; Újlaki Mónika kolléganőnk lesz a jelentkezők segítségére. Viszonzásul a segítségért mindenki vihet haza magával a leszedett növényekből. Kérjük, hogy aki tud segíteni, keresse Újlaki Mónikát a 06/30 945-4011-es telefonszámon.

Iskolai Közösségi Szolgálati órákat is tudunk igazolni a levendula szedésért, ezért van lehetőség diákoknak részvételére is.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!

Köszönettel: A Váci Egyházmegyei Karitász munkatársai